Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Spotkanie dziekanów Wydziału Organizacji i Zarządzania oraz Wydziału Architektury

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Spotkanie dziekanów Wydziału Organizacji i Zarządzania oraz Wydziału Architektury

Tytuł

Treść

W dniu 11 lutego 2020 r. odbyło się spotkanie Dziekana Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej prof. dr hab. inż. Jana Kaźmierczaka z Dziekanem Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej dr. hab. inż. arch. Klaudiuszem Fross, prof. PŚ. Celem spotkania Panów Dziekanów była dyskusja w sprawie nawiązania współpracy w zakresie projektowania i funkcjonowania inteligentnych miast w Polsce i na świecie, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii oraz kompetencji społecznych, ekologicznych, ekonomicznych i architektonicznych, które w sposób istotny wpływają na jakość życia w mieście. O wszelkich inicjatywach związanych z tematyką smart cities będziemy informować Państwa na bieżąco.

Wygasa

Jednostka

ROZ

ObrazekWybieralny