Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Rusza VII edycja programu CRC!

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Rusza VII edycja programu CRC!

Tytuł

Rusza VII edycja programu CRC!

Treść

Politechnika Śląska wspólnie z Accenture, IBM oraz ING Tech Poland zapraszają studentów oraz absolwentów do udziału w certyfikowanym programie nauczania CRC. Zakwalifikowani do udziału w Programie uczestniczą w bezpłatnych zajęciach, wykładach i laboratoriach organizowanych w macierzystych uczelniach, a także w siedzibach partnerów Programu. Program to wyjątkowa okazja, aby zdobyć dodatkową, specjalistyczną wiedzę z zakresu IT oraz systemów zarządzania pracy w dużych przedsiębiorstwach, poznać nowe obszary działalności biznesowej, aby w rezultacie zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Więcej informacji: https://bit.ly/2TPM0N3.

Wygasa

Jednostka

ROZ

ObrazekWybieralny