Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Wydział Organizacji i Zarządzania na 4. Śląskim Festiwalu Nauki Katowice, 25-27.01.2020r.

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Wydział Organizacji i Zarządzania na 4. Śląskim Festiwalu Nauki Katowice, 25-27.01.2020r.

Tytuł

Treść

Pani dr inż. Joanna Bartnicka, Pani dr inż. Katarzyna Mleczko oraz Pani mgr inż. Patrycja Kabiesz (Katedra Inżynierii Produkcji) reprezentowały Wydział Organizacji i Zarządzania na jednym z największych wydarzeń popularnonaukowych w Polsce i Europie - 4. Śląskim Festiwalu Nauki w Katowicach. Panie zorganizowały warsztaty na temat „Zobaczyć zmęczenie i ocenić jego skutki – rola ergonomii we współczesnym świecie”. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, a młodzi uczestnicy szczególnie docenili ćwiczenia praktyczne z pogranicza ergonomii kognitywnej. Zespół zaprezentował również wyniki projektów międzynarodowych realizowanych na Wydziale Organizacji i Zarządzania: Brain4Train (brain4train.eu) oraz TEACH (teacherasmusplus.eu).

Wygasa

Jednostka

ROZ

ObrazekWybieralny