Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Współpraca z Fiat Auto Poland

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Współpraca z Fiat Auto Poland

Tytuł

Współpraca z Fiat Auto Poland

Treść

W dniu 15.01.2020 władze Politechniki Śląskiej podsumowały miniony rok współpracy z Fiat Auto Poland. Wspólne prace w obszarze innowacji procesowych, włączanie pracowników PŚ i studentów w bieżące problemy techniczne, to zarówno źródło inspiracji badawczych i rozwojowych, jak też poligon dla doskonalenia praktycznych umiejętności. We współpracy tej uczestniczy także Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, na którym realizowany jest projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich - studia dualne na kierunku  Logistyka II stopnia. Kształcenie na studiach dualnych odbywa sie naprzemiennie w formie zajęć dydaktycznych na uczelni oraz zajęć praktycznych realizowanych u pracodawców z branży TSL lub w przedsiebiorstwach produkcyjnych. Staże w ramach tego projektu odbywają się m.in. w FCA Poland  w Tychach. Podczas spotkania podsumowującego miniony rok współpracy dwoje studentów Wydziału Organizacji i Zarządzania - Alicja Pacura i Szymon Bielawski - odbywających dziewięciomiesięczny staż w  FCA Poland w Tychach, zaprezentowało przygotowywany przez siebie projekt pt."Optymalizacja  przepływów logistycznych". Projekt powstaje przy wykorzystaniu oprogramowania do przeprowadzania symulacji komputerowych - FlexSim.

Autorzy:
Alicja Pacura
Szymon Bielawski

Fot. Ireneusz Kaźmierczak

Wygasa

Jednostka

ROZ

ObrazekWybieralny

Utworzony o 2020-01-23 11:05  przez Mateusz Naramski
Data ostatniej modyfikacji: 2020-01-23 11:05 , autor ostatniej modyfikacji: Mateusz Naramski