Przeskocz do głównej zawartości
Logo adresu URL dla witryny Politechniki Śląskiej

Wydział Organizacji i Zarządzania

Przejdź do wyszukiwania
Politechnika Śląska
Wydziały
System Identyfikacji Wizualnej Politechniki Śląskiej
Silesian University of Technology
Rady Dyscyplin
Program mentoringowy Politechniki Śląskiej
Organizacje
Materiały na Senat
Logo Politechniki Śląskiej
Konferencje
Jednostki
Inne
Informacje
Centrum Wyszukiwania
  
Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Konkurs z zarządzania projektami GeCCo  

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Konkurs z zarządzania projektami GeCCo

Tytuł

Konkurs z zarządzania projektami GeCCo 

Treść

IPMA Young Crew Poland oraz Śląska Grupa Regionalna IPMA Young Crew Poland zapraszają do udziału w tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu z zarządzania projektami GeCCo - Global eCollaboration Competition 2020.
 
Jeśli masz 18-35 lat, interesuje Cię zarządzanie projektami, lubisz poznawać osoby z różnych krajów świata, chcesz podnieść swoje kompetencje i zwiększyć swoje umiejętności menedżerskie, władasz językiem angielskim na poziomie B2, to ten konkurs jest dla Ciebie!

I
dea konkursu polega na rozwiązaniu case study o tematyce projektowej w środowisku wirtualnym (przy użyciu wirtualnych narzędzi jak Google Drive, Skype, Discord czy Slack) w zespołach projektowych złożonych z uczestników z całego świata (zespoły wielokulturowe).
 
Konkurs GeCCo - Global eCollaboration Competition odbędzie się w środowisku wirtualnym z "poziomu" Waszych komputerów już 14 marca 2020 roku. Rejestracja uczestników trwa do 15 lutego 2020.
 
Osoby wyrażające chęć udziału prosimy o kontakt e-mailowy na adres: filip.liebert@polsl.pl. Główną nagrodą w konkursie jest egzamin IPMA D (o wartości 1230 zł) oraz bilety na międzynarodowe warsztaty z zarządzania projektami (o wartości 1000 euro). Serdecznie zapraszamy do udziału!

Wygasa

 

Jednostka

ROZ 

ObrazekWybieralny

 
Załączniki
Utworzony o 2020-01-19 11:25  przez Mateusz Naramski 
Data ostatniej modyfikacji: 2020-01-19 22:16 , autor ostatniej modyfikacji: Mateusz Naramski