Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Konkurs z zarządzania projektami GeCCo

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Konkurs z zarządzania projektami GeCCo

Tytuł

Konkurs z zarządzania projektami GeCCo

Treść

IPMA Young Crew Poland oraz Śląska Grupa Regionalna IPMA Young Crew Poland zapraszają do udziału w tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu z zarządzania projektami GeCCo - Global eCollaboration Competition 2020.

Jeśli masz 18-35 lat, interesuje Cię zarządzanie projektami, lubisz poznawać osoby z różnych krajów świata, chcesz podnieść swoje kompetencje i zwiększyć swoje umiejętności menedżerskie, władasz językiem angielskim na poziomie B2, to ten konkurs jest dla Ciebie!

I
dea konkursu polega na rozwiązaniu case study o tematyce projektowej w środowisku wirtualnym (przy użyciu wirtualnych narzędzi jak Google Drive, Skype, Discord czy Slack) w zespołach projektowych złożonych z uczestników z całego świata (zespoły wielokulturowe).

Konkurs GeCCo - Global eCollaboration Competition odbędzie się w środowisku wirtualnym z "poziomu" Waszych komputerów już 14 marca 2020 roku. Rejestracja uczestników trwa do 15 lutego 2020.

Osoby wyrażające chęć udziału prosimy o kontakt e-mailowy na adres: filip.liebert@polsl.pl. Główną nagrodą w konkursie jest egzamin IPMA D (o wartości 1230 zł) oraz bilety na międzynarodowe warsztaty z zarządzania projektami (o wartości 1000 euro). Serdecznie zapraszamy do udziału!

Wygasa

Jednostka

ROZ

ObrazekWybieralny