Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > „Globalne konteksty poszanowania praw i wolności człowieka”

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: „Globalne konteksty poszanowania praw i wolności człowieka”

Tytuł

„Globalne konteksty poszanowania praw i wolności człowieka”

Treść

W dniu 10.12.2019 r. na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w  Zabrzu odbyła się cykliczna XII Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt: „Globalne konteksty poszanowania praw i wolności człowieka”.

Organizatorem Konferencji była Katedra Stosowanych Nauk Społecznych. Uroczystego otwarcia Konferencji dokonał Dziekan Wydziału Organizacji i Zarządzania Prof. dr hab. inż. Jan Kaźmierczak oraz Kierownik Katedry Stosowanych Nauk Społecznych, Prodziekan ds. Kształcenia,  Prof. PŚ dr hab. Aleksandra Kuzior. Konferencja została objęta patronatem honorowym Amnesty International Polska, Polskiego Komitetu ds. Unesco oraz Dziekana Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej.

Oprócz sesji plenarnej zostały prowadzone obrady w sekcjach tematycznych -w tym jedna, obcojęzyczna, z wykorzystaniem telełącza z Kijowskim Narodowym Uniwersytetem Budownictwa i Architektury na Ukrainie.

Autor: Anna Kochmańska
Fot. Paulina Kuzior

Wygasa

Jednostka