Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Czarny Diament dla Pana Profesora Krzysztofa Wodarskiego

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Czarny Diament dla Pana Profesora Krzysztofa Wodarskiego

Tytuł

Czarny Diament dla Pana Profesora Krzysztofa Wodarskiego

Treść

Jedenaście statuetek Czarnego Diamentu w piątek, 8 listopada, zostało wręczonych laureatom konkursu organizowanego przez Izbę Przemysłowo-Handlową Rybnickiego Okręgu Przemysłowego.

W uroczystości wręczenia nagród uczestniczyli parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele świata nauki, biznesu, instytucji państwowych, a także reprezentanci służb mundurowych. Przybyłych gości przywitali prezydent Rybnika Piotr Kuczera oraz prezes IPHROP Andrzej Żylak. Po przywitaniu odczytano protokół z posiedzenia kapituły nagrody Czarny Diament 2019. Listę laureatów przedstawił przewodniczący kapituły Tadeusz Donocik, który jest honorowym prezesem Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Wśród Laureatów nagrody specjalnej Czarny Diament był prof. Krzysztof Wodarski - Dziekan Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w latach 2016-2019.

Gratulujemy Panie Profesorze!!!

Wygasa

Jednostka

ROZ