Przeskocz do głównej zawartości
Logo adresu URL dla witryny Politechniki Śląskiej

Wydział Organizacji i Zarządzania

Przejdź do wyszukiwania
Politechnika Śląska
Wydziały
System Identyfikacji Wizualnej Politechniki Śląskiej
Silesian University of Technology
Rady Dyscyplin
Program mentoringowy Politechniki Śląskiej
Organizacje
Materiały na Senat
Logo Politechniki Śląskiej
Konferencje
Jednostki
Inne
Informacje
Centrum Wyszukiwania
  
Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Tytuł Doktora Honoris Causa dla prof. Henryka Dźwigoła  

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Tytuł Doktora Honoris Causa dla prof. Henryka Dźwigoła

Tytuł

Tytuł Doktora Honoris Causa dla prof. Henryka Dźwigoła 

Treść

Z dumą informujemy, że decyzją Rady Naukowej Kijowskiego Uniwersytetu Budownictwa i Architektury (Protokół # 20 z 31 maja 2019 r.)  przyznano pracownikowi naszego Wydziału – Panu Profesorowi Henrykowi Dźwigołowi tytuł Doktora Honoris Causa Kijowskiego Uniwersytetu Budownictwa i Architektury. Uroczyste posiedzenie Rady Akademickiej uczelni odbyło się w dniu 29 listopada 2019 r. o godzinie 12.00  w Kijowie, Ukraina.

Doktor honoris causa Kyiv National University of Construction and Architecture (Kijowskiego Narodowego Uniwersytetu Budownictwa i Architektury - KNUBA) został przyznany Panu Profesorowi za znaczny osobisty wkład naukowy i organizacyjny w rozwój KNUBA w zakresie integracji z europejskim środowiskiem naukowym i edukacyjnym, za rozwój współpracy KNUBA z Politechniką Śląską przy realizacji wspólnych projektów badawczych i edukacyjnych, a mianowicie: programów dualnych, organizacji polsko-ukraińskiego projektu „Technologie poznawcze”; prowadzenie prac eksperckich w dziedzinie badań ekonomicznych; wspólne publikacje; promowanie organizacji publikacji dla ukraińskich naukowców w publikacjach zawartych w naukowych i metrycznych bazach danych Scopus i Web of Science; ułatwianie bliskich i przyjaznych kontaktów między naukowcami i nauczycielami w KNUBA i w  Politechnice Śląskiej.

Gratulujemy Panie Profesorze!!!

Wygasa

 

Jednostka

ROZ 

ObrazekWybieralny

 
Załączniki
Utworzony o 2019-12-03 12:19  przez Mateusz Naramski 
Data ostatniej modyfikacji: 2019-12-03 14:07 , autor ostatniej modyfikacji: Mateusz Naramski