Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Tytuł Doktora Honoris Causa dla prof. Henryka Dźwigoła

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Tytuł Doktora Honoris Causa dla prof. Henryka Dźwigoła

Tytuł

Tytuł Doktora Honoris Causa dla prof. Henryka Dźwigoła

Treść

Z dumą informujemy, że decyzją Rady Naukowej Kijowskiego Uniwersytetu Budownictwa i Architektury (Protokół # 20 z 31 maja 2019 r.)  przyznano pracownikowi naszego Wydziału – Panu Profesorowi Henrykowi Dźwigołowi tytuł Doktora Honoris Causa Kijowskiego Uniwersytetu Budownictwa i Architektury. Uroczyste posiedzenie Rady Akademickiej uczelni odbyło się w dniu 29 listopada 2019 r. o godzinie 12.00  w Kijowie, Ukraina.

Doktor honoris causa Kyiv National University of Construction and Architecture (Kijowskiego Narodowego Uniwersytetu Budownictwa i Architektury - KNUBA) został przyznany Panu Profesorowi za znaczny osobisty wkład naukowy i organizacyjny w rozwój KNUBA w zakresie integracji z europejskim środowiskiem naukowym i edukacyjnym, za rozwój współpracy KNUBA z Politechniką Śląską przy realizacji wspólnych projektów badawczych i edukacyjnych, a mianowicie: programów dualnych, organizacji polsko-ukraińskiego projektu „Technologie poznawcze”; prowadzenie prac eksperckich w dziedzinie badań ekonomicznych; wspólne publikacje; promowanie organizacji publikacji dla ukraińskich naukowców w publikacjach zawartych w naukowych i metrycznych bazach danych Scopus i Web of Science; ułatwianie bliskich i przyjaznych kontaktów między naukowcami i nauczycielami w KNUBA i w  Politechnice Śląskiej.

Gratulujemy Panie Profesorze!!!

Wygasa

Jednostka

ROZ