Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Ścieżka kariery zawodowej dla młodego odkrywcy

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Ścieżka kariery zawodowej dla młodego odkrywcy

Tytuł

Ścieżka kariery zawodowej dla młodego odkrywcy

Treść

W dniu 16 listopada 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie projektu pt.: ”Ścieżka kariery zawodowej dla młodego odkrywcy”, połączone z wystawą prac graficznych dzieci biorących udział w projekcie. W trakcie spotkania przyznano nagrody za najlepsze prace graficzne, tj. plakaty pod wspólnym tytułem „Mój zawód w przyszłości” oraz wręczono certyfikaty uczestnictwa w projekcie. Prace graficzne dzieci wykonały w ramach zajęć projektowych „Grafika komputerowa”. Zajęcia te odbywały się na Wydziale Organizacji i Zarządzanie Politechniki Śląskiej i prowadzone były przez jego pracowników.

Projekt (nr L3/99O/FSD18/OL24) jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Priorytet III – Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.1. Kompetencje w szkolnictwie wyższym i realizowany na podstawie umowy o dofinansowanie zawartej z NCBiR (nr umowy: UDA-POWR 13/990/FSD18/0124).

Wystawa dostępna jest w bibliotece Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Zabrzu (budynek B).

Wygasa

Jednostka

ROZ

ObrazekWybieralny