Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Erasmus+ studia i praktyki za granicą!

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Erasmus+ studia i praktyki za granicą!

Tytuł

Erasmus+ studia i praktyki za granicą!

Treść

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych studentów Wydziału Organizacji i Zarządzania na spotkanie informacyjne dot. programu Erasmus+. Dzięki temu programowi można wyjechać na jeden semestr studiów do partnerów zagranicznych naszego Wydziału (w ramach realizowanych studiów) lub wyjechać na praktykę zagraniczną.

4 grudnia 2019, godzina 9: 45, sala C3

Więcej o programie Erasmus+ na Wydziale Organizacji i Zarządzania znajdziesz tutaj

Koordynator Wydziałowy
dr hab. inż. Sławomir OLKO, Prof. PŚ