Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Data_Night #1 - projekcja filmu "The Great Hack" i dyskusja nt. cyfrowej tożsamości

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Data_Night #1 - projekcja filmu "The Great Hack" i dyskusja nt. cyfrowej tożsamości

Tytuł

Treść

Studenckie Koło Naukowe SELECT ma zaszczyt zaprosić na pierwsze wydarzenie spod szyldu Data_Night.

Za każdym razem, gdy korzystamy z internetu lub urządzeń mobilnych, pozostawiamy po sobie charakterystyczny cyfrowy ślad, tzw. digital footprint. Ilość zbieranych danych rośnie z roku na rok. Dane te są wykorzystywane w przeróżny sposób - począwszy od kierowania do nas spersonalizowanych reklam czy polecania nam dobrego kebaba w okolicy, w której aktualnie przebywamy, skończywszy na próbie wpłynięcia na demokratyczne wybory w jednym z największych krajów świata. Nie wierzysz? Koniecznie weź udział w naszym wydarzeniu i dowiedz się więcej.

Spotkanie rozpocznie się od projekcji filmu "The Great Hack".

Data_Night1

Wygasa

Jednostka

ROZ