Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Jubileusz 20-lecia Szkoły Giełdowej

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Jubileusz 20-lecia Szkoły Giełdowej

Tytuł

Jubileusz 20-lecia Szkoły Giełdowej

Treść

W dniu 18 października 2019r. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbył się Jubileusz 20-lecia Szkoły Giełdowej. W uroczystych obchodach Gali wzięli udział przedstawiciele uczelni wyższych z całej Polski, a także zaproszeni goście. Uroczystość otworzyła Izabela Olszewska – Członek Zarządu GPW. Z Politechniki Śląskiej udział w Jubileuszu wzięli: prof. dr hab. inż. Marek Pawełczyk – Prorektor ds. Nauki i Rozwoju oraz dr hab. Izabela Jonek-Kowalska, prof. PŚ, Prodziekan ds. Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym Wydziału Organizacji i Zarządzania.

Dr inż. Tomasz Nawrocki – koordynator Szkoły Giełdowej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej – odebrał z rąk prezesa GPW Marka Dietla oraz przedstawicieli władz Fundacji GPW pamiątkowy dyplom wraz z podziękowaniami za współpracę.

W trakcie spotkania odbyła się także debata ekonomiczna, w której uczestniczyli: Marek Dietl, prezes GPW oraz Wiesław Rozłucki, były prezes GPW. Debatę prowadził dziennikarz ekonomiczny Tomasz Prusek. Alina Bączar-Bednorz przedstawiła prezentację pt.: „Szkoła Giełdowa daje możliwości zainwestowania w siebie”.

Najbliższe terminy kursów Szkoły Giełdowej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej:

• 16-17 listopada 2019 r. – Podstawy inwestowania na giełdzie,
  • 30 listopada - 1 grudnia 2019 r. – Giełda dla średniozaawansowanych.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zobaczenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia.

Wygasa

Jednostka

ROZ

ObrazekWybieralny