Przeskocz do głównej zawartości
Logo adresu URL dla witryny Politechniki Śląskiej

Wydział Organizacji i Zarządzania

Przejdź do wyszukiwania
Politechnika Śląska
Wydziały
System Identyfikacji Wizualnej Politechniki Śląskiej
Silesian University of Technology
Rady Dyscyplin
Program mentoringowy Politechniki Śląskiej
Organizacje
Materiały na Senat
Logo Politechniki Śląskiej
Konferencje
Jednostki
Inne
Informacje
Centrum Wyszukiwania
  
Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > MEET 2019  

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: MEET 2019

Tytuł

MEET 2019  

Treść

Szanowni Państwo,

za nami 5th International Scientific Conference MANAGEMENT, ECONOMICS, ETHICS, TECHNICS entitled Economic, social and civilization challenges in the age of globalization realizowana we współpracy z St. Petersburg Mining University w Rosji. Wydarzenie to odbyło się w formie videokonferencji w dniu 4 października na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej. Konferencję otworzyła dr hab. Izabela Jonek-Kowalska, prof. PŚ – Prodziekan ds. Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej. W konferencji wzięli udział uczestnicy z Polski, Rosji, a także Niemiec.

W trakcie konferencji międzynarodowe grono naukowców i specjalistów dyskutowało i wymieniało się wiedzą i doświadczeniem z zakresu zarządzania, ekonomii i finansów w przedsiębiorstwach i branżach wydobywczych. Wyniki badań i analiz przedstawiono w dwóch sesjach. Pierwszą, pt.: SOCIAL AND ENVIRONMENTAL ASPECTS IN MINING INDUSTRIES poświęcono zagadnieniom związanym z postrzeganiem technologii CCS, optymalizacji kosztów projektów inwestycyjnych oraz zrównoważonemu funkcjonowaniu sektora energetycznego i wydobywczego w Polsce i na świecie.
W trakcie drugiej sesji pt.: TECHNOLOGICAL AND ECONOMIC ASPECTS IN MINING INDUSTRIES poruszono głównie tematy związane z zarządzaniem ryzykiem w praktyce przedsiębiorstw górniczych oraz rozwojem branży wydobywczej w perspektywie międzynarodowej.

Konferencja ta jest ważnym elementem internacjonalizacji, a jej piątą edycję należy uznać za przejaw trwałej i efektywnej współpracy z jednym z największych ośrodków akademickich w Rosji. W ramach konferencji po raz kolejny ukaże się publikacja poświęcona problematyce zarządzania w przedsiębiorstwach i branżach wydobywczych.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na kolejną międzynarodową konferencję MEET w przyszłym roku.

Wygasa

 

Jednostka

ROZ 

ObrazekWybieralny

 
Załączniki
Utworzony o 2019-10-06 16:41  przez Mateusz Naramski 
Data ostatniej modyfikacji: 2019-10-06 16:41 , autor ostatniej modyfikacji: Mateusz Naramski