Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Oferta stażowa CVGS

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Oferta stażowa CVGS

Tytuł

Oferta stażowa CVGS

Treść

Przedsiębiorstwo CVGS, producent komponentów dla czołowych producentów branży AUTOMOTIVE i AGD poszukuje kandydatów na stanowisko stażysty. W ramach programu mentorskiego prowadzonego przez doświadczonych pracowników działu inżynieryjnego studenci mogą zdobyć cenne doświadczenie i widzę, min. podczas tworzenia i aktualizacji dokumentacji LAY-OUT, instrukcji stanowiskowych i instrukcji 5s.
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt przez stronę przedsiębiorstwa: https://cvgs.pl/ lub mailowo biuro@cvgs.pl

Wygasa

Jednostka

ROZ