Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Współpraca z firmą Etisotf Smart Solutions

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Współpraca z firmą Etisotf Smart Solutions

Tytuł

Współpraca z firmą Etisotf Smart Solutions

Treść

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w dniu 2 lipca br. Dziekan Wydziału Organizacji i Zarządzania Profesor Krzysztof Wodarski podpisał porozumienie o współpracy z firmą Etisotf Smart Solutions. Na spotkaniu omawiana była zarówno działalność firmy Etisoft, jak również Wydziału Organizacji i Zarządzania. Zostały wskazane możliwe obszary współpracy, takie jak: projekty badawcze, praktyki studenckie czy współpraca z kołami naukowymi.

Liczymy na rozwój naszej współpracy w przyszłości.

Wygasa

Jednostka

ROZ

ObrazekWybieralny