Przeskocz do głównej zawartości
Logo adresu URL dla witryny Politechniki Śląskiej

Wydział Organizacji i Zarządzania

Przejdź do wyszukiwania
Politechnika Śląska
Wydziały
System Identyfikacji Wizualnej Politechniki Śląskiej
Silesian University of Technology
Program mentoringowy Politechniki Śląskiej
Organizacje
Materiały na Senat
Logo Politechniki Śląskiej
Konferencje
Jednostki
Inne
Informacje
Centrum Wyszukiwania
  
Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Wystawa prac graficznych prof. Jana Kukuły  

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Wystawa prac graficznych prof. Jana Kukuły

Tytuł

Wystawa prac graficznych prof. Jana Kukuły 

Treść

 
Biblioteka Wydziału Organizacji i Zarządzania zaprasza od 15.01 do 11.02.2019 roku na wystawę prac graficznych prof. Jana Kukuły. Autor pracuje w Katedrze Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Obecnie jako Kierownik Pracowni Projektowania Narzędzi i Środowiska Pracy. W latach 1995-99 pełnił funkcję Kierownika Katedry Wzornictwa Przemysłowego, w latach 2008 -2011 prodziekana Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa a w roku akademickim 2011-12 dziekana.
Na co dzień zajmuje się dydaktyką – prowadzi Pracownie Projektowania Narzędzi i Środowiska Pracy. Przez szereg lat zajmował się projektowaniem środków transportu. Współpracował z zakładami samochodowymi Jelcz i Star.
W przeciwieństwie do codziennych zespołowych zmagań z dużymi skomplikowanymi obiektami – samochodami grafika to prywatne wyprawy w świat wyobraźni, odczuć i satysfakcji.
Prezentowane prace: małe formy grafiki, ekslibrysy pochodzą niemal w całości z lat 80-tych ub. wieku. W części są swoistym komentarzem wydarzeń tamtego okresu.

Wygasa

 

Jednostka

ROZ 

ObrazekWybieralny

 
Załączniki
Utworzony o 2019-01-16 07:47  przez Anna Jenda 
Data ostatniej modyfikacji: 2019-01-16 07:47 , autor ostatniej modyfikacji: Anna Jenda