Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Na Wydziale Organizacji i Zarządzania rusza Szkoła Giełdowa objęta honorowym patronatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie

Tytuł

Treść

Szkoła Giełdowa jest przedsięwzięciem realizowanym przez Fundację Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie we współpracy z polskimi uczelniami wyższymi. W ramach Szkoły Giełdowej organizowane są dwa kursy: PODSTAWY INWESTOWANIA NA GIEŁDZIE oraz GIEŁDA DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH.

Każdy z kursów obejmuje 5 wykładów (14 godzin) prowadzonych przez praktyków i ekspertów z zakresu instrumentów i rynków finansowych. Zajęcia są prowadzone w trybie weekendowym. Uczestnicy otrzymują profesjonalne materiały dydaktyczne przygotowane przez Fundację Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz certyfikat ukończenia kursu.

W ramach kursu można między innymi dowiedzieć się:

• Jak funkcjonuje Giełda Papierów Wartościowych?
  • Jak oceniać efektywność i ryzyko inwestycyjne?
  • Jakie instrumenty finansowe wybierać i jak stworzyć portfel inwestycyjny?
  • Jak przeprowadzić analizę techniczną i fundamentalną?
  • W jaki sposób otoczenie gospodarcze oddziałuje na rynek finansowy?

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na kolejne edycje Szkoły Giełdowej w 2019 roku.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.polsl.pl/Wydzialy/ROZ/Strony/SzkolaGieldowa.aspx.

Wygasa

Jednostka

ROZ

ObrazekWybieralny