Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Prof. Aleksandra Kuzior laureatką nagrody specjalnej "CZARNY DIAMENT" 2018

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Prof. Aleksandra Kuzior laureatką nagrody specjalnej "CZARNY DIAMENT" 2018

Tytuł

Prof. Aleksandra Kuzior laureatką nagrody specjalnej "CZARNY DIAMENT" 2018

Treść

Uroczysta gala wręczenia prestiżowej nagrody "CZARNY DIAMENT" odbyła się w Teatrze Ziemi Rybnickiej 30 listopada 2018 roku. Prof. Aleksandra Kuzior nagrodę specjalną "CZARNY DIAMENT" otrzymała z rąk Prezydenta Rybnika Piotra Kuczery, Konsula Honorowego Republiki Chorwacji Andrzeja Żylaka i Honorowego Prezesa Regionalnej Izby Gospodarczej Tadeusza Donocika. Obok prof. Aleksandry Kuzior nagrodą specjalną "CZARNY DIAMENT" uhonorowani zostali także: wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski, przewodnicząca Chorwackiej Izby Gospodarczej Jasna Jaklin Majetić oraz Śląski Uniwersytet Medyczny. Nagrody te przyznawane są przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową Rybnickiego Okręgu Przemysłowego. W Kapitule Nagrody zasiadają wybitne autorytety życia gospodarczego i naukowego.

Wygasa

Jednostka

ROZ

ObrazekWybieralny