Oprogramowanie antywirusowe Symantec

Politechnika Śląska posiada licencje na oprogramowanie antywirusowe Symantec, z którego mogą korzystać użytkownicy kont pocztowych w domenie polsl.pl (nie student.polsl.pl). Program Symantec Endpoint Protection każdy użytkownik może zainstalować tylko na jednym komputerze (służbowym lub prywatnym – więcej informacji znajduje się tutaj). Dodatkowe licencje do innych komputerów używanych przez pracowników, obsługujących sprzęt badawczy lub laboratoria można zamawiać w Centrum Informatycznym Politechniki Śląskiej (po zagwarantowaniu przez kierownika jednostki środków na zakup).

Pracownicy Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii wypożyczają nośnik instalacyjny u osoby odpowiedzialnej za dystrybucję w jednostce i samodzielnie instalują program.

Wykaz osób odpowiedzialnych za dystrybucję Symantec Endpoint Protection

imię i nazwisko numer telefonu pokój
Katedra Inżynierii Produkcji (RM1)
dr inż. Henryk Kasprzyk (32) 603 4170 145
Instytut Technologii Metali (RM2) dr inż. Paweł Gradoń (32) 603 4455 151
Instytut Nauki o Materiałach (RM3) dr Bartosz Chmiela (32) 603 4372 157
Katedra Informatyki Przemysłowej (RM4) dr inż. Paweł Świtała (32) 603 4121 365
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Oprogramowanie_Symantec