Program edukacyjny Erasmus+

"Erasmus+", który zastąpił dotychczasowy program "Uczenie się przez całe życie" i związane z nim: Erasmus, Leonardo da Vinci, Comenius i Grundtvig, ma przyczyniać się do rozwijania umiejętności uczestników, zwiększania ich szans na zatrudnienie oraz modernizacji systemów edukacji, szkoleń i wspierania młodzieży. Erasmus+ umożliwia zagraniczne wyjazdy w celach edukacyjnych takich jak: podjęcie studiów, praktyki, szkolenia dla uczniów, studentów a także kadry naukowej.
Wykaz uczelni uczestniczących w programie oraz informacje dotyczące udziału w Erasmus+ znajdują się na stronie Biura Międzynarodowej Wymiany Akademickiej.

Na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Metalurgii koordynatorem programu Erasmus+ jest dr hab. inż. Janusz Richter, prof. nzw. w Pol. Śl.

Informacje i aktualności
Logo_Erasmus_205


Kwalifikacje na studia w ramach programu  ERASMUS+ odbędą się 29 marca 2017 r. od godz. 10.30 do 13.00, w pokoju 104 (dotyczy studentów, którzy do 26 marca zakończą aplikację w systemie Dream Apply)
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Erasmus