Dzień z pracodawcą
Serdecznie zapraszamy na trzecie już targi „Dzień z Pracodawcą”. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych studentów oraz partnerów przemysłowych organizowane jest wydarzenie, podczas którego nawiązywane są kontakty doświadczonego grona pracowników prestiżowych firm i studentów poszukujących ofert praktyk i staży oraz kreujących swój rozwój zawodowy. Prezentowany przez Państwa profil działalności firmy, kierunki rozwoju oraz wymagania stawiane kandydatom na pracownika pozwolą na pozyskanie rzetelnej informacji o Państwa firmie potencjalnym rekrutom na rynku pracy. Będziemy zaszczyceni Państwa obecnością w naszej Uczelni.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w targach (udział jest bezpłatny) prosimy o wypełnienie krótkiego formularza (kliknij tutaj).

Pliki do pobrania
Informator pobierz (pdf, 678 KB)
Oswiadczenie
pobierz (doc, 32 KB)
Mapa dojazdu
pobierz (pdf, 704 KB)

DzP
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Dzień z pracodawcą