Nowe specjalności na studiach II stopnia

Z radością informujemy o nowej ofercie specjalności na studiach II stopnia na kierunku: Zarządzanie i inżynieria produkcji. Serdecznie zapraszamy! Opis specjalności wraz z sylwetką absolwentów.

 

 

 

 

Inżynieria Produkcji wyróżniona certyfikatem

"Studia z Przyszłością"

Inżynieria Produkcji, kierunek studiów naszej Katedry, uzyskał certyfikat "Studia z Przyszłością" potwierdzający wysoką jakość kształcenia i nowoczesność programu studiów. 9 kwietnia 2018 r. w Pałacu Polskiej Akademii Nauk.

 

 

 

 Lean Manufacturing

Studia podyplomowe Lean Manufacturing (to także specjalność na Inżynierii Produkcji) prowadzone przez Katedrę Inżynierii Produkcji uzyskały certyfikat "Studia z przyszłością". Serdecznie gratulujemy!

Studia Lean Manufacturing zostały uznane za kierunek studiów, który wyróżnia się na rynku jako najbardziej innowacyjny i oryginalny pod względem treści nauczania, stosowanych metod dydaktycznych i metod ewaluacji efektów kształcenia.

 


   
 

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Witamy