26 czerwca 2019
Kierunek informatyka przemysłowa najlepszy na Politechnice Śląskiej

Kierunek informatyka przemysłowa w Katowicach prowadzony na Politechnice Śląskiej otrzymał w rankingu Perspektywy 2018 wskaźnik ELA (Ekonomiczne Losy Absolwentów) wynoszący 86,52 pkt. i jest najlepszy wśród wszystkich kierunków informatycznych realizowanych na Politechnice Śląskiej. To wieki sukces!
W rankingu kierunków informatycznych Perspektywy 2018 w Polsce na 38 wyróżnionych kierunków informatyka przemysłowa w Katowicach zajęła 16 (66,3 pkt.) miejsce w kraju, podczas, gdy kierunek informatyka w Gliwicach prowadzona na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki zajął miejsce 11 (82,9 pkt.) ze wskaźnikiem ELA= 77,22. Współpracujemy i uzupełniamy się wzajemnie.
Zapraszamy serdecznie na realizowane w Katowicach wspólnie poprzez ww. jednostki z Katowic i Gliwic studia II stopnia kierunku cyberbezpieczeństwo.

ippp

Wiadomość utworzona: 26 czerwca 2019 11:54, autor: Rafał Wąsik