24 czerwca 2019
Doktorant naszego wydziału Ambasadorem Kariery UE

Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Europejski Urząd Doboru Kadr wyłonił laureatów programu Ambasador Kariery w UE. Jednym z nowo wybranych ambasadorów został doktorant naszego wydziału mgr inż. Partyk Wrześniowski. Ambasador Kariery będzie zajmował się we współpracy z Biurem Karier Studenckich promocją oraz propagowaniem informacji na temat możliwości zatrudnienia studentów w instytucjach europejskich. Gratulujemy sukcesu i życzymy owocnej pracy!

Wiadomość utworzona: 24 czerwca 2019 11:34, autor: Rafał Wąsik
Ostatnia modyfikacja: 24 czerwca 2019 11:40, wykonana przez: Rafał Wąsik