18 czerwca 2019
Wyróżnienia dla pracowników naszego wydziału

W dniu 17 czerwca 2019 r. o godz. 17:00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Jaworznie odbyło się spotkanie z okazji "Dnia Przyjaciół Szkoły" połączone z galą wręczania nagród "Lolek" dla instytucji i osób współpracujących ze ZSP nr 3 oraz dla uczniów, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami w nauce, praktyce zawodów, sporcie i aktywnościach społecznych. Na spotkaniu nasz wydział reprezentowała dr inż. Monika Hyrcza-Michalska. Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii ufundował dla współpracującej szkoły nagrody rzeczowe dla: najlepszego technika pojazdów samochodowych oraz dla ucznia na 100%, który wykazał się 100% frekwencją na zajęciach szkolnych w roku 2018/2019.
Dziekan Wydziału dr hab inż. Jerzy Łabaj, prof. PŚ. oraz dr inż. Monika Hyrcza-Michalska zostali uhonorowani "Lolkiem Dobrego Serca" za współpracę z ZSP nr 3. Dziękujemy za wyróżnienie i życzymy dyrekcji, nauczycielom i wszystkim uczniom ZSP nr 3 w Jaworznie dalszych sukcesów i udanych wakacji. Mamy nadzieję na kontynuację dobrej współpracy z Politechniką Śląską w kolejnych latach, a absolwentów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 serdecznie zapraszamy na studia na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej.

nagrody_3
nagrody_1