Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii > Aktualności Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii > Seminarium naukowo-techniczne

Aktualności Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii: Seminarium naukowo-techniczne

Tytuł

Seminarium naukowo-techniczne

Treść

Zapraszamy do udziału w seminarium naukowo-technicznym "Materiały dla motoryzacji", które odbędzie się 15 stycznia 2019 r. o godzinie 9.00 w auli Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii w Katowicach przy ul. Krasińskiego 8. Zaproszenie wraz z harmonogramem wydarzenia jest do pobrania w tym miejscu (pdf, 1,4 MB).
Tematyka seminarium związana jest nie tylko z materiałami stosowanymi w przemyśle motoryzacyjnym, ale również z technologiami i nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi w produkcji elementów i podzespołów w branży Automotive. Udział w seminarium jest bezpłatny, a każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo. Zgłoszenia udziału przyjmujemy za pomocą formularza rejestracyjnego (kliknij tutaj). Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką seminarium!

Wygasa

Jednostka

RM

ObrazekWybieralny