Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii > Aktualności Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii > Dzień z pracodawcą

Aktualności Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii: Dzień z pracodawcą

Tytuł

Dzień z pracodawcą

Treść

Zapraszamy do udziału w "Dniu z pracowawcą" - wydarzeniu organizowanym wspólnie z Biurem Karier Studenckich. Odbędzie się ono 14 listopada 2018 r. w godz. 10.00-14.00. Będzie to okazja dla studentów na pozyskanie ciekawych ofert praktyk lub staży, a także dla pracowników do nawiązania współpracy z przedstawicielami firm branży technicznej. W dniu targów obecne będą 23 firmy, które zainteresowanym przedstawią profil swojej działalności, kryteria przyjęcia do pracy wraz z omówieniem dostępnych stanowisk. W ramach wydarzenia wygłoszone zostaną dwa bardzo ciekawe wykłady przygotowane przez wystawców. Pierwszy z nich dotyczyć będzie Metody A3 - jak rozwiązywane są problemy w branży automotive, drugi projektów biznesowych w zmiennym środowisku technologicznym. Ponadto przedstawiciele politechnicznego Biura Karier Studenckich będą oferować porady w zakresie pisania curriculum vitae, co może być bardzo przydatne dla studentów w trakcie poszukiwania pracy. Zapraszamy do udziału!

Wygasa

Jednostka

RM

ObrazekWybieralny