Przeskocz do głównej zawartości
Logo adresu URL dla witryny Politechniki Śląskiej

Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii

Przejdź do wyszukiwania
Politechnika Śląska
Wydziały
System Identyfikacji Wizualnej Politechniki Śląskiej
Silesian University of Technology
Program mentoringowy Politechniki Śląskiej
Organizacje
Materiały na Senat
Logo Politechniki Śląskiej
Konferencje
Jednostki
Inne
Informacje
Centrum Wyszukiwania
  
Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii > Aktualności Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii > Studia MSc Clean Fossil and Alternative Fuels Energy  

Aktualności Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii: Studia MSc Clean Fossil and Alternative Fuels Energy

Tytuł

Studia MSc Clean Fossil and Alternative Fuels Energy 

Treść

Marzysz o studiach za granicą? Chcesz uzyskać tytułu magistra z dwóch europejskich uczelni technicznych? Zdobyć nawet 750 euro stypendium miesięcznie? Przyjdź na spotkanie informacyjne, dowiesz się wszystkiego o studiach magisterskich z certyfikatem jakości samego European Institute of Innovation and Technology.

Zapraszamy na dzień otwarty studiów MSc Clean Fossil and Alternative Fuels Energy
data: 22 listopada 2018 r.
miejsce: Centrum Nowych Technologii, Gliwice, ul. Konarskiego 22B, sala 221

Jeśli jesteś studentem 2 lub 3 roku studiów inżynierskich, w dniu 22 listopada 2018 r. zapraszamy na spotkanie informacyjne w sprawie studiów magisterskich organizowanych w ramach programu KIC InnoEnergy Master School. Na spotkaniu dowiesz się jakie możliwości uzyskasz dzięki udziałowi w jednym z 7 prestiżowych programów studiów magisterskich organizowanych w najlepszych uczelniach w Europie. Dowiesz się więcej na temat organizowanej przez Politechnikę Śląską w Gliwicach oraz IST w Lizbonie specjalności Clean Fossil and Alternative Fuels Energy. Odpowiemy na wszystkich pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości. Studia oferują liczne wyjazdy studyjne, dodatkowe kursy m.in. PRINCE oraz możliwość studiowania w międzynarodowym gronie z najlepszymi studentami na świecie. Serdecznie zapraszamy. Zostań game changerem!
Studia na specjalności energetyka (power engineering) realizowane są w całości w języku angielskim. Efektem końcowym jest uzyskanie podwójnego dyplomu studiów magisterskich. Aplikacja na studia już trwa!
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również na stronę internetową www.cleanalternative.eu oraz do biura projektu, które mieści się na Wydziale ISiE w budynku A, pokój 127.
banner

Wygasa

 

Jednostka

RM 

ObrazekWybieralny

 
Załączniki
Utworzony o 2018-11-02 11:39  przez Rafał Wąsik 
Data ostatniej modyfikacji: 2018-11-02 11:39 , autor ostatniej modyfikacji: Rafał Wąsik