• Aktualności z Dziekanatu
  • Wzory wpisów do indeksu
  •  

    Adres:

    ul. Hutnicza 9 - 9A
    44-100 Gliwice
    woj. Śląskie
    kontakt e-mail:
    RKJO

    Kierownik Dziekanatu:
    mgr Agnieszka Kiernicka-Giełzak

    tel.: 32 400 39 56 pok. 116a

    Studia Stacjonarne


    mgr Mariusz Kowoll

    tel.: 32 400 39 41
    pok. 114

    I stopnia:

    - Studia podyplomowe

    - Kursy dokształcające

    - Praktyki

     mgr Aneta Oszywa  

    tel.: 32 400 39 54 pok. 116

     

     

     

    I stopnia:

    - Język francuski

    - Język niemiecki

    - Język włoski

    mgr Anna Rzepka

    tel.: 32 400 39 55 pok. 116

    I stopnia:

    - Język angielski

    - Język hiszpański

    - Erasmus

    mgr inż. Honorata Szczepek

    tel.: 32 400 39 40 pok. 116

    I stopnia:

    - Pedagogika

    - Pomoc materialna i akademiki

     

     

     

    Godziny otwarcia dziekanatu dla studentów

     

    Poniedziałek

    9:00 - 13:00

     

    Wtorek

    7:30 - 11:30

     

    Środa

    9:30 - 13:30

    Czwartek

    10:00 - 14:00

     

    Piątek

    11:00 - 15:00

    W weekendy zjazdowe:

    Piątek

    11:00 - 17:00

    Sobota

    7:30 - 13:30

     

     

    Materiały dodatkowe dla studentów:

    Studenci Politechniki Śląskiej mogą starać się o przyznanie pomocy materialnej zgodnie z Regulaminem pomocy materialnej dla studentów Politechniki Śląskiej

    Pomoc materialna

     

    Opiekunowie lat:

    Studia stacjonarne

    Specjalność Język Angielski

     I rok

    mgr Agnieszka Frycz

    Agnieszka.Frycz@polsl.pl 

     II rok

    mgr Anna Zarmutek 

    Anna.Zarmutek@polsl.pl

    III rok 

    mgr Dominika Pieczka

    Dominika.Pieczka@polsl.pl

         Specjalność Język Francuski

    I rok

    mgr Elżbieta Kempny

    Elzbieta.Kempny@polsl.pl

    II rok

    mgr Renata Klimek-Kowalska

    Renata.Klimek-Kowalska@polsl.pl

    III rok

    mgr Anna Szkonter-Bochniak

    Anna.Szkonter-Bochniak@polsl.pl

     

    Specjalność Język  Hiszpański

    I rok

    dr Cecylia Tatoj

     

    Specjalność Język Niemiecki

    I rok

    dr Marzena Będkowska - Obłąk

    Marzena.Bedkowska.Oblak@polsl.pl 

    II rok

    dr hab. Daniel Pietrek, prof. nzw. w Pol. Śl.

    Daniel.Pietrek@polsl.pl

    Specjalność Język Włoski

    I rok

    dr Eliza Borczyk

    Eliza.Borczyk@polsl.pl

    II rok

    mgr Barbara Mucha

    Barbara.Mucha@polsl.pl

    III rok

    dr Magdalena Szymura

    Magdalena.Szymura@polsl.pl

     

     

     

     

     
    Admin © Politechnika Śląska
     
    Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
    Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
    Studia Stacjonarne