Kierownik Dziekanatu:
mgr Agnieszka Kiernicka-Giełzak

tel.: 32 400 39 56 pok. 116a
Studia niestacjonarne


mgr Mariusz Kowoll

tel.: 32 400 39 41
pok. 114

I stopnia:

- Studia podyplomowe

- Kursy dokształcające

- Praktyki

mgr Aneta Oszywa
tel.: 32 400 39 54 
pok. 116

I stopnia:

- Język francuski

- Język niemiecki

- Język włoski

mgr Anna Rzepka
tel.: 32 400 39 55 
pok. 116

I stopnia:

- Język angielski

- Erasmus

mgr inż. Honorata Szczepek

tel.: 32 400 39 40
pok. 116

I stopnia:

- Pedagogika

- Pomoc materialna i akademiki

 

 

Godziny otwarcia dziekanatu dla studentów

 

Poniedziałek

9:00 - 13:00

 

Wtorek

7:30 - 11:30

 

Środa

9:30 - 13:30

Czwartek

10:00 - 14:00

 

Piątek

11:00 - 15:00

W weekendy zjazdowe:

Piątek

11:00 - 17:00

Sobota

7:30 - 13:30

 

 

 

Opiekunowie lat:

Studia niestacjonarne

Specjalność Język Angielski

 I rok

 mgr Grzegorz Wlaźlak

 Grzegorz.Wlazlak@polsl.pl

 II rok

 mgr Maria Banaś

 Maria.Banas@polsl.pl

 III rok

 dr Alina Jackiewicz

 Alina.Jackiewicz@polsl.pl

Specjalność Język Francuski

I rok

mgr Iwona Stasikowska

Iwona.Stasikowska@polsl.pl

     Specjalność Język Niemiecki

I rok

dr Dariusz Makselon

Dariusz.Makselon@polsl.pl

II rok

mgr Monika Fryczkowska-Soczawa

 

Specjalność Język Włoski

I rok

mgr Alina Wojaczek

Alina.Gabriela.Wojaczek@polsl.pl

II rok

dr Justyna Krawczyk

Justyna.Krawczyk@polsl.pl

III rok

dr Danuta Augustyn

Danuta.Augustyn@polsl.pl

     

 

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Studia Niestacjonarne