Aktualizacja legitymacji studenckich

Szanowni Studenci,

Przypominamy, że INDEKS jest dokumentem będącym własnością

Studenta i to właśnie Student odpowiedzialny jest za poprawne jego

uzupełnienie oraz dostarczenie do dziekanatu w związku

z zaliczeniem sesji egzaminacyjnej.

Dziekanat i portiernia nie pośredniczą

w przekazywaniu czy odbieraniu indeksów od Wykładowców.

UWAGA!!!

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 67/12/13 Rektora Politechniki Śląskiej z dnia 10 lipca 2013 r.w sprawie opłat za świadczone usługi edukacyjne związane z kształcenie studentów nastudiach stacjonarnych w przypadku drugiego lub kolejnego kierunku albo powtarzanie określonych zajęć oraz na studiach niestacjonarnych w roku akademickim 2013/2014 opłata za zajęcia dydaktyczne prowadzone w semestrze w roku akademickim 2013/2014 na studiach niestacjonarnych I stopnia na kierunku Filologia w Kolegium Języków Obcych wynosi 1800,00 zł.
Przypominamy, że opłatę za semestr letni należy wpłacić do 28 lutego 2014 r

Aktualności z Dziekanatu