Kierownik obiektu dydaktycznego 

 mgr MAGDALENA PAWLICA

telefon: +48 32 400 39 50

 email:Magdalena.Pawlica@polsl.pl

Sekretariat dyrektora

mgr  AGNIESZKA STUDNICKA

 telefon: +48 32 400 39 52

fax: +48 32 400 39 53

 e-mail:Agnieszka.Studnicka@polsl.pl 

Pełnomocnik Kwestora

mgr JADWIGA PETRYCKA 

 telefon: +48 32 400 39 57

 e-mail:Jadwiga.Petrycka@polsl.pl
 
 

 Dziekanat

kierownik dziekanatu

mgr AGNIESZKA KIERNICKA- GIEŁZAK

 telefon: +48 32 400 39 56

 

 e-mail:Agnieszka.Kiernicka@polsl.pl

 

 

lic. ANETA OSZYWA

telefon: +48 32 400 39 54

 e-mail:Aneta.Oszywa@polsl.pl

 

mgr ANNA RZEPKA

telefon: +48 32 400 39 55

 

 e-mail:Anna.Rzepka@polsl.pl


mgr inż. HONORATA SZCZEPEK


telefon: +48 32 400 39 54



mgr  MARIUSZ KOWOLL

telefon: +48 32 400 39 41

 e-mail:Mariusz.Kowoll@polsl.pl

Administrator lokalny

mgr inż. BOGDAN P. KUBIK

telefon: +48 32 400 39 45

 e-mail:Bogdan.Kubik@polsl.pl

 

 

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Administracja Kolegium