Administracja Kolegium

 

Sekretariat Dyrektora
mgr Agnieszka STUDNICKA

telefon: +48 32 400 39 52
fax: +48 32 400 39 53
e-mail: Agnieszka.Studnicka@polsl.pl

Kierownik dziekanatu
mgr Agnieszka KIERNICKA-GIEŁZAK

telefon: +48 32 400 39 56
e-mail: Agnieszka.Kiernicka-Gielzak@polsl.pl

Kierownik obiektu dydaktycznego
mgr Magdalena PAWLICA

telefon: +48 32 400 39 50
e-mail: Magdalena.Pawlica@polsl.pl

Pełnomocnik Kwestora
mgr Jadwiga PETRYCKA

telefon: +48 32 400 39 46
e-mail: Jadwiga.Petrycka@polsl.pl

Specjalista finansowy
mgr Aneta Oszywa

telefon: +48 32 400 39 41
e-mail: Aneta.Oszywa@polsl.pl

Administrator lokalny
mgr inż. Bogdan P. KUBIK

telefon: +48 32 400 39 45
e-mail: Bogdan.Kubik@polsl.pl

Dziekanat
mgr Anna RZEPKA

telefon: +48 32 400 39 55
e-mail: Anna.Rzepka@polsl.pl

Dziekanat
mgr Mariusz KOWOLL

telefon: +48 32 400 39 40
e-mail:Mariusz.Kowoll@polsl.pl

 

 Schemat organizacyjny administracji Kolegium

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Administracja Kolegium