Administracja Instytutu

 

Sekretariat Dyrektora
Iwona KUBICZ

telefon: +48 32 400 39 52
fax: +48 32 400 39 53
e-mail: Iwona.Kubicz@polsl.pl

Kierownik obiektu dydaktycznego
mgr Magdalena PAWLICA

telefon: +48 32 400 39 50
e-mail: Magdalena.Pawlica@polsl.pl

Pełnomocnik ds. kontrolingu
mgr Jadwiga PETRYCKA

telefon: +48 32 400 39 46
e-mail: Jadwiga.Petrycka@polsl.pl

Lokalny Administrator Systemów  
         Informatycznych
mgr inż. Bogdan P. KUBIK

telefon: +48 32 400 39 45
e-mail: Bogdan.Kubik@polsl.pl

Samodzielny referent admin.
Beata ŚMIETANA

telefon: +48 32 400 39 55
e-mail: Beata.Smietana@polsl.pl

Samodzielny referent admin.
mgr Magdalena PYPNO

telefon: +48 32 400 39 40
e-mail: Magdalena.Pypno@polsl.pl

 

 Schemat organizacyjny administracji Instytutu

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Administracja Instytutu