Terminy dodatkowych dyżurów wykładowców
w semestrze letnim 2018/19

 

Imię i nazwisko

Studia stacjonarne

Studia niestacjonarne

mgr Maria Banaś

Czwartek  11:30-12:30

23.03.2019  18:30-19:30
06.04.2019  16:45-17:45
11.05.2019  11:15-11:30
15.06.2019  14:45-15:45

dr Marzena Będkowska-Obłąk

Środa  13:00-13:45

 

dr Eliza Borczyk

Środa  08:15-08:45,
          16:30-17:00

23.03.2019  10:30-11:30
14.04.2019  12:00-13:00
11.05.2019  10:30-11:30
16.06.2019  11:30-12:30

dr hab. Zofia Chłopek prof PŚ

Poniedziałek  18:15-19:15

10.03.2019  18:30-19:30
07.04.2019  18:30-19:30
28.04.2019  18:30-19:30
26.05.2019  18:30-19:30
23.06.2019  18:30-19:30

mgr Dorota Czerska-Andrzejewska

Środa  09:00-09:45

 

dr Joanna Czogała-Kiełboń

Wtorek 07:30-08:00
Czwartek 07:30-08:00

02.03.2019  07:30-08:00
09.03.2019  07:30-08:00
06.04.2019  07:30-08:00
13.04.2019  07:30-08:00
11.05.2019  07:30-08:00
25.05.2019  07:30-08:00

mgr Teresa Dryndos

Wtorek  14:00-15:00

09.03.2019  12:00-13:00
06.04.2019  14:00-15:00
25.05.2019  11:30-12:30
16.06.2019  13:30-14:30

dr Ewa Figas

Piątek  08:45-09:45

03.03.2019  10:30-11:30
24.03.2019  10:30-11:30
07.04.2019  12:15-13:15
16.06.2019  14:15-15:15

mgr Agnieszka Frycz

Wtorek  11:00-11:30
Czwartek  10:00-10:30

02.03.2019  14:15-15:15
06.04.2019  16:00-17:00
10.05.2019  16:00-17:00
15.06.2019  11:15-12:15

mgr Monika Fryczkowska-Soczawa

Czwartek  09:15-10:15

09.03.2019  14:00-15:00
07.04.2019  12:00-13:00
25.05.2019  13:00-14:00
15.06.2019  12:00-13:00

dr Agnieszka Gwiazdowska

Poniedziałek  09:00-09:45

 

dr Alina Jackiewicz

Środa  14:45-15:30

09.03.2019  16:45-17:45
13.04.2019  11:15-12:15
25.05.2019  12:15-13:15
22.06.2019  13:00-14:00

mgr Elżbieta Kempny

Czwartek  10:30-11:30

22.03.2019  16:00-17:00
27.04.2019  14:15-15:15
24.05.2019  16:00-17:00
14.06.2019  16:00-17:00

mgr Renata Klimek-Kowalska

Czwartek  16:30-17:30

02.03.2019  10:30-11:30
13.04.2019  08:45-09:45
11.05.2019  10:30-11:30
15.06.2019  10:30-11:30

mgr Sławomir Konkol

Czwartek  14:45-15:30

23.03.2019  14:45-15:30
13.04.2019  14:45-15:30
25.05.2019  14:45-15:30
16.06.2019  14:30-15:15

dr Justyna Krawczyk

Poniedziałek  09:30-09:45
Środa  11:15-12:00

01.03.2019  16:00-17:00
05.04.2019  16:00-17:00
10.05.2019  16:00-17:00
14.06.2019  16:00-17:00

mgr Zuzanna Lamża

Czwartek  8:30 – 9:30

 

dr hab. Piotr Mamet prof. PŚ

Wtorek  09:30-10:30


Piątki zjazdowe 16:00-17:00
                p. 112a

mgr Joanna Masoń-Budzyń

Środa  14:45-15:30

09.03.2019  14:45-15:45
13.04.2019  14:45-15:45
25.05.2019  15:00-16:00
22.06.2019  14:45-15:45

mgr Rafał Krzysztof Matusiak

Poniedziałek  07:00-08:00

10.03.2019  07:00-08:00
14.04.2019  07:00-08:00
26.05.2019  07:00-08:00
15.06.2019  07:00-08:00

dr Wacław Miodek

Piątek  08:45-09:45

23.03.2019  12:15-13:15
06.04.2019  13:00-14:00
13.04.2019  12:15-13:15
11.05.2019  13:00-14:00
15.06.2019  13:00-14:00

mgr Agnieszka Moszczyńska

 

24.03.2019  09:45-10:45
14.04.2019  11:30-12:30
26.05.2019  13:30-14:30

mgr Barbara Mucha

Wtorek  07:30-08:00,
            13:00-13:15

09.03.2019  07:15-08:00
27.04.2019  11:15-12:00
25.05.2019  14:45-15:30
15.06.2019  07:15-08:00

mgr Robert Myszor

Czwartek  14:00-15:00

 

mgr Dominika Pieczka

Środa
10:00-11:00

10.03.2019  10:30-11:15
07.04.2019  10:30-11:15
12.05.2019  12:30-13:15
16.06.2019  15:00-15:45

dr hab. Daniel Pietrek prof. PŚ

Środa 16:30- 17:15

 

mgr Jacek Pradela

Wtorek 13:00-13:30
Środa 13:00-13:30

03.03.2019  14:45-15:45
14.04.2019  18:30-19:30
11.05.2019  11:15-12:15
16.06.2019  16:45-17:45

dr Anna Szkonter-Bochniak

Wtorek  15:45-16:45

09.03.2019  14:15-15:15
14.04.2019  10:30-11:30
12.05.2019  12:15-13:15
16.06.2019  14:45-15:45

dr Magdalena Szymura

Poniedziałek  15:00-16:00

03.03.2019  15:00-16:00
07.04.2019  17:00-18:00
24.05.2019  16:00-17:00
21.06.2019  16:00-17:00

mgr Magdalena Ślusarczyk

 

10.03.2019  13:00-14:00
14.04.2019  11:15-12:15
12.05.2019  13:00-14:00
16.06.2019  11:15-12:15

dr Katarzyna Tilgner

Środa 10:30-11:30

 

dr Rudolf Urban

 

23.03.2019  08:45-09:45
14.04.2019  10:30-11:30
16.06.2019  15:45-16:45 

dr Grzegorz Wlaźlak

Czwartek  13:00-14:00

02.02.2019  11:30-12:30
13.04.2019  14:00-15:00
25.05.2019  11:30-12:30
22.06.2019  10:30-11:30

mgr Marzena Właszczuk

 

03.03.2019  14:45-15:30
07.04.2019  14:45-15:30
12.05.2019  14:45-15:30
16.06.2019  11:15-12:00

mgr Alina Wojaczek

Wtorek  11:15-12:15

02.03.2019  16:45-17:45
06.04.2019  11:15-12:15
11.05.2019  11:15-12:15
14.06.2019  16:00-17:00

dr Małgorzata Wójcik Środa
16:30-17:15
mgr Anna Zarmutek

Wtorek 09:15-09:45
Czwartek 10:45-11:15

02.03.2019  14:45-15:45
06.04.2019  14:45-15:45
11.05.2019  10:30-11:30
22.06.2019  11:15-12:15

 

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Konsultacje wykładowców