Pracownicy Katedry Biomechatroniki

 



Kierownik Katedry

Prof. dr hab. inż. Marek Gzik

e-mail: Marek.Gzik@polsl.pl, pok. 118a Zabrze, tel.: (32) 277-74-52

 

 Z-ca Kierownika Katedry

dr hab. inż. Robert Michnik, prof. nzw. w Pol. Śl.

e-mail: Robert.Michnik@polsl.pl, pok. 119 Zabrze, tel. 277 74 53

 

 

dr hab. inż. Alicja Balin, prof.  nzw. w Pol. Śl.
e-mail:
Alicja.Balin@polsl.pl pok. 123  Zabrze, tel. (32) 277 74 54 

  

 dr hab. inż. Wojciech Wolański, prof. nzw. w Pol. Śl.
e-mail: Wojciech.Wolanski@polsl.pl, pok. 124 Zabrze, tel. (32) 277 74 55

 

 

 dr inż. Jacek Jurkojć
e-mail: Jacek.Jurkojc@polsl.plpok. 125 Zabrze, tel. (32) 277 74 38

 

dr inż. Iwona Chuchnowska
e-mail: Iwona.Chuchnowska@polsl.pl, pok. 114 Zabrze, tel. (32) 277 74 36

 

dr inż. Agata Guzik-Kopyto
e-mail: Agata.Guzik-Kopyto@polsl.plpok. 114 Zabrze, tel. (32) 277 74 36

 

dr inż. Katarzyna Jochymczyk-Woźniak
 e-mail: Katarzyna.Jochymczyk-Wozniak@polsl.pl

pok. 114 Zabrze, tel. (32) 277 74 36 

 

 dr inż. Edyta Kawlewska
e-mail: Edyta.Kawlewska@polsl.pl, pok. 113 Zabrze, tel. (32) 277 74 37

 

 dr inż. Kamil Joszko
e-mail: Kamil.Joszko@polsl.plpok. 113 Zabrze, tel. (32) 277 74 37

 

 

dr inż. Piotr Wodarski
e-mail: Piotr.Wodarski@polsl.plpok.125 Zabrze, tel. (32) 277 74 38 

 

 

mgr inż. Ewa Stachowiak
e-mail: Ewa.Stachowiak@polsl.plpok.118 Zabrze, tel. (32) 277 74 70

 

 

mgr inż. Michał Burkacki
e-mail: Michal.Burkacki@polsl.pl, pok. 113 Zabrze, tel. (32) 277 74 37

 

 

mgr inż. Sławomir Suchoń
e-mail: Slawomir.Suchon@polsl.pl, pok. 113 Zabrze, tel. (32) 277 74 37

 

mgr inż. Katarzyna Nowakowska
e-mail: Katarzyna.Nowakowska@polsl.pl, pok. 118 Zabrze, tel. (32) 277 74 70

 

mgr inż. Andrzej Bieniek
e-mail: Andrzej.Bieniek@polsl.pl, pok. 114 Zabrze, tel. (32) 277 74 36

 

mgr inż. Miłosz Chrzan
e-mail: Milosz.Chrzan@polsl.pl, pok. 114 Zabrze, tel. (32) 277 74 36

  

mgr inż. Marta Sobkowiak
e-mail: Marta.Sobkowiak@polsl.pl, pok. 114 Zabrze, tel. (32) 277 74 36
 

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Pracownicy