Aktualności 

21.05.2018 r. 

W dniach od 25 do 27 października 2018 roku w Jaworzu koło Bielska Białej (Villa Barbara)  odbędzie się XXVI Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna "Trwałość Elementów i Węzłów Konstrukcyjnych Maszyn Górniczych - TEMAG 2018" oraz XV Warsztaty Techniczne "Elektroenergetyka, Mechanizacja, Wentylacja w Zakładach Górniczych w Aspekcie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy".

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką konferencji.

Więcej informacji na stronie TEMAG 2018.

 

08.06.2017 r. 

W dniach od 19 do 21 października 2017 roku w Ustroniu (ORW "MUFLON") odbędzie się XXV Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna "Trwałość Elementów i Węzłów Konstrukcyjnych Maszyn Górniczych - TEMAG 2017" oraz XIV Warsztaty Techniczne "Elektroenergetyka, Mechanizacja, Wentylacja w Zakładach Górniczych w Aspekcie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy".

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką konferencji.17.05.2016 r.

Formularz zgłoszenia do Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa, Koło SITG przy Politechnice Śląskiej do pobrania tutaj.

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
witamy