PRACOWNICY SAMODZIELNI
Dr hab. inż. Piotr Bańka, Prof. PŚ 
tel. 32 237 21 79 p. 673 e-mail: piotr.banka@polsl.pl
Dr hab. inż. Katarzyna Tobór-Osadnik                                      
tel. 32 237 17 65  p. 668 e-mail: katarzyna.tobor@polsl.pl
Dr hab. inż. Zygmunt Korban 
tel. 32 237 17 65 p. 666 e-mail: zygmunt.korban@polsl.pl
Dr hab. inż. Małgorzata Wyganowska
tel. 32 237 27 10 p. 674 e-mail: malgorzata.wyganowska@polsl.pl

ADIUNKCI

Dr inż. Anna Bluszcz
tel. 32 237 19 06 p. 862 e-mail: a.bluszcz@polsl.pl
Dr inż. Adam Duda
tel. 32 237 11 70 p. 675 e-mail: adam.duda@polsl.pl
Dr inż. Maria Gajdowska
tel. 32 237 16 23 p. 861 e-mail: m.gajdowska@polsl.pl
Dr inż. Joanna Herczakowska
tel. 32 237 18 24 p. 671 e-mail: joanna.herczakowska@polsl.pl
Dr inż. Marcin Krause
tel. 32 237 18 42 p. 677 e-mail: marcin.krause@polsl.pl
Dr inż. Piotr Mocek
tel. 32 237 18 42 p. 677 e-mail: piotr.mocek@polsl.pl
Dr Maja Taraszkiewicz-Łyda
tel. 32 237 11 70 p. 675 e-mail: maja.taraszkiewicz-lyda@polsl.pl
Dr inż. Magdalena Tutak
tel. 32 237 25 28 p. 664 e-mail: magdalena.tutak@polsl.pl
Dr inż. Ewelina Włodarczyk
tel. 32 237 18 24 p. 671 e-mail: ewelina.włodarczyk@polsl.pl
STARSZY WYKŁADOWCA 
Mgr inż. Alicja Kozera
tel. 32 237 16 23 p. 861 e-mail: alicja.kozera@polsl.pl 
UCZESTNICY STUDIÓW DOKTORANCKICH  
Mgr inż. Natalia Koch
tel. 32 237 24 36 p. 860 e-mail: natalia.koch@polsl.pl
Mgr inż. Anna Lubosz
tel. 32 237 24 36 p. 860 e-mail: anna.lubosz@polsl.pl
Mgr inż. Wioletta Nowara
tel. 32 237 13 80 p. 670 e-mail: wioletta.nowara@polsl.pl
Mgr inż Ewa Matuszewska-Majcher
tel. 32 237 24 36 p. 860 e-mail: ewa.matuszewska-majcher@polsl.pl
PRACOWNICY ADMINISTRACYJNI
Mgr inż. Anna Kukla
tel. 32 237 21 79 p. 673 e-mail: anna.kukla@polsl.pl
Mgr Marta Matyjaszek 
tel. 32 237 21 79 p. 673 e-mail: marta.matyjaszek@polsl.pl
 

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
pracownikLista