8 kwietnia 2020
Konkurs dla absolwenta studiów II-go stopnia z chemii, fizyki, elektroniki lub pokrewnych do udziału w projekcie

W związku z realizacją projektu „Hybrydowe platformy czujnikowe zintegrowanych układów fotonicznych na bazie materiałów ceramicznych i polimerowych (HYPHa)” w ramach programu TEAM-NET Fundacji na rzecz Nauki Polskiej ogłasza się konkurs dla absolwenta studiów II-go stopnia z chemii, fizyki, elektroniki lub pokrewnych, gotowego do realizacji projektu oraz uczestniczenia w szkole doktoranckiej i organizowanych szkoleniach. Projekt przewiduje stypendium.

Szczegóły warunków konkursowych oraz projektu w załącznikach w języku polskim i angielskim.

dr hab. inż. Paweł Karasiński, prof. PŚ

Komunikat zawiera załącznikiOferta_Eng.pdf, Oferta_PL.pdf