16 marca 2020
Wyniki konkursu rekrutacyjnego w projekcie dla programu TEAM-NET Fundacji na rzecz Nauki Polskiej

W związku z realizacją projektu „Hybrydowe platformy czujnikowe zintegrowanych układów fotonicznych na bazie materiałów ceramicznych i polimerowych (HYPHa)” w ramach programu TEAM-NET Fundacji na rzecz Nauki Polskiej ogłasza się wyniki postępowania konkursowego rekrutacyjnego.

Do zadania pn. „Wytwarzanie i badania warstw dielektrycznych na bazie SiO2i TiO2 domieszkowanych pierwiastkami ziem rzadkich” zakwalifikowana została inż. Magdalena Żebrowska, natomiast do zadania „Zastosowanie spektrofotometrii do charakteryzacji cienkich warstw wytwarzanych metodą zol-żel i techniką dip-coating” zakwalifikowany został inż. Krzysztof Grabiński.

dr hab. inż. Paweł Karasiński, prof. PŚ

Wiadomość utworzona: 5 marca 2020 09:15, autor: Wiesław Merten