2 kwietnia 2019
Przygotuj się do pracy w branży IT - weź udział w II bloku Dobrych Praktyk Tworzenia Oprogramowania!

Rzeczywistość pracy w projekcie IT nierzadko mija się z wizją początkujących developerów i testerów oprogramowania. Okazuje się nagle, że zdobyta dotychczas wiedza daje podstawy do pracy w roli inżyniera, ale rozwijająca się branża technologiczna wymaga nieustannego pogłębiania swoich kompetencji. Jak zatem przygotować się na to, co czeka za drzwiami firmy, do której aplikujemy?

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w czasie II bloku wykładów i warsztatów Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania (DPTO), który odbędzie się już 10 kwietnia 2019 roku na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Zajęcia prowadzone będą przez specjalistów – praktyków z gliwickiej firmy Future Processing.

O CZYM BĘDZIEMY MÓWIĆ?

W czasie II bloku DPTO dowiesz się m.in.
- Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko developerskie,
- Jak wygląda codzienna praca w projekcie IT,
- Jak zapobiegać błędom w kodzie,
- Jak rozpocząć pracę nad projektem Angularowym,
- Dlaczego warto zajmować się tematem Data
Processing.

Pełna agenda dostępna jest na stronie wydarzenia

JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ?

Rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna i rozpocznie się już 1 kwietnia (poniedziałek) poprzez formularz na www.dpto.pl

.

WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH W FUTURE PROCESSING!

Po zakończeniu wykładów, uczestnicy cyklu będą mieli możliwość zapisania się na warsztaty, które odbędą się w sobotę 27 kwietnia 2019 roku w siedzibie firmy Future Processing w Gliwicach.

Zapisy na warsztaty ruszają 1 kwietnia i potrwają do 23 kwietnia 2019 roku, również za pośrednictwem strony www.dpto.pl

Organizatorem konferencji DPTO jest gliwicka firma Future Processing zajmująca się tworzeniem wysokiej jakości oprogramowania i dostarczająca zaawansowanych technologicznie rozwiązań poprawiających komfort życia, zwiększających bezpieczeństwo mieszkańców miast, czy zapobiegających marnowaniu wody i żywności. W portfolio Future Processing znajdują się m.in. badawczo-rozwojowy projekt ECONIB, który ma na celu zwiększenie skuteczności diagnostyki i leczenia nowotworów, oraz CIVICO — rozwiązanie, które pozwala zamienić tradycyjny monitoring w System Inteligentnej Analizy Obrazu, wykrywający niebezpieczne i niepożądane sytuacje, tj. wandalizm czy samochody jadące pod prąd.

Future Processing jest także jedną z trzech śląskich firm wchodzących w skład konsorcjum FP Space, które tworzy rozwiązania pod kątem zaawansowanych misji kosmicznych oraz przetwarzania danych satelitarnych z wykorzystaniem uczenia maszynowego. Firma jest także organizatorem ogólnopolskiej konferencji Quality Excites oraz Future Dev Day.

Diana Głogowska

Wiadomość utworzona: 2 kwietnia 2019 10:46, autor: Andrzej Piechocki