15 marca 2019
Konkurs dla studentów INNOWACJE w PRZEMYŚLE Katowice 2019

Spółka Polska Technika Górnicza S.A. uruchamia procedurę zgłaszania uczestnictwa w Konkursie dla studentów INNOWACJE w PRZEMYŚLE Katowice 2019.
    Udział w konkursie jest bezpłatny. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne. Prosimy o dostarczenie prac konkursowych do dnia 31 lipca 2019 r. Wręczenie nagród przyznanych przez Kapitułę Konkursu nastąpi podczas XVII edycji Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego KATOWICE 2019 oraz Targów EkoSpalanie & EkoTechnologie KATOWICE 2019 w dniu 12 września 2019 r. o godzinie 11.00 w sali audytoryjnej Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Dostępne są Regulamin konkursu [regulamin.pdf][regulamin.pdf] oraz Formularz zgłoszeniowy [formularz.doc].
Alicja Lankocz

Wiadomość utworzona: 15 marca 2019 12:22, autor: Andrzej Piechocki