15 marca 2019
Ankietyzacja nauczycieli akademickich

Uwaga studenci!

Od 14 marca do 30 marca przeprowadzana będzie okresowa ocena pracy dydaktycznej nauczycieli akademickich.

Dotyczy poprzedniego (zimowego) semestru bieżącego roku akademickiego. Każdy student ma prawo wziąć udział w ankiecie. Ankiety są dobrowolne i anonimowe, mają one pomóc w doskonaleniu procesu dydaktycznego. Wypełnianie ankiety można wykonać z dowolnego komputera, logując się na stronie https://platforma.polsl.pl/ankieta, pod warunkiem, że dysponuje się unikalnym hasłem ("żetonem") pozwalającym na wejście do systemu. Żetony zostaną przekazane studentom przez prowadzących zajęcia. W okresie ważności żetonu logować się można wielokrotnie i ocenić wszystkich nauczycieli, z którymi się miało zajęcia, można również ankiety edytować (poprawiać) lub kasować.

Wiadomość utworzona: 14 marca 2019 09:42, autor: Andrzej Piechocki
Ostatnia modyfikacja: 15 marca 2019 08:04, wykonana przez: Andrzej Piechocki