1 lutego 2019
Rockwell Automation C++ Challenge

Firma Rockwell Automation zaprasza studentów Wydziału Elektrycznego do udziału w konkursie „Rockwell Automation C++ Challenge”.

Pasjonujesz się programowaniem? C++ nie ma przed Tobą tajemnic? Świetnie się składa, właśnie ruszyło pierwsze wyzwanie kodu organizowane przez @Rockwell Automation - Rockwell Automation C++ Challenge!

Chcesz wygrać atrakcyjne nagrody o łącznej puli 17 000 zł (brutto), zaprezentować swoje umiejętności i rozpocząć nową ścieżkę kariery z największym na świecie producentem rozwiązań informatycznych dla automatyki przemysłowej?

Dołącz do 21 lutego,
pokaż swój talent i zostań najlepszym z najlepszych! Rejestracja, regulamin i szczegóły:
http://bit.ly/2H1R7EU .

Raisa Chudek