1 lutego 2019
Program stażowy Technoparku w Gliwicach

„Technopark Gliwice” zaprasza do udziału w projekcie stażowym – została otwarta rekrutacja do 4 (przedostatniej) grupy projektu!
Do udziału zapraszamy:
  • absolwentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (I i II stopnia, wszystkie kierunki),
  • studentów studiów niestacjonarnych (wszystkie kierunki, każdy rok studiów),
  • pragnących rozpocząć swoją karierę zawodową od interesującego stażu oraz uzyskania dodatkowych kwalifikacji.

W ramach projektu oferujemy bezpłatnie:

• 3-miesięczny płatny staż,
  • stypendium szkoleniowe i stażowe,
  • podniesienie kwalifikacji poprzez udział w kursie specjalistycznym wraz z certyfikacją,
  • udział w szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego,
  •  wsparcie coacha i doradcy zawodowego.

SZCZEGÓŁY: WWW.TECHNOPARK.GLIWICE.PL/STAZE

Wypełnij formularz dostępny na stronie, dostarcz go do nas lub wyślij na e-mail: staze@technopark.gliwice.pl. Jesteś zainteresowany/a udziałem, ale obronę masz za chwilę? – zapraszamy do kontaktu 32 335 85 04 . Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Magdalena Antos

Wiadomość utworzona: 1 lutego 2019 12:59, autor: Andrzej Piechocki