8 maja 2018
Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla studenta Wydziału Elektrycznego

Z dumą informujemy, że student I semestru II stopnia studiów na kierunku Elektrotechnika Wydziału Elektrycznego Pan Maciej Klimas otrzymał Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia na rok akad. 2017/2018. W imieniu Kolegium Dziekańskiego, Rady Wydziału oraz Pracowników Wydziału Elektrycznego składam serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w nauce oraz życiu zawodowym.

Dziekan Wydziału Elektrycznego prof. dr hab. inż. Paweł Sowa

Wiadomość utworzona: 2 maja 2018 17:26, autor: Andrzej Piechocki