Aktualności dla studentów

Harmonogram sesji egzaminacyjnej

W załączonym pliku zamieszczono harmonogram sesji egzaminacyjnej roku akademickiego 2018/2019

Harmonogram sesji egzaminacyjnej na sem VII

Organizacja semestru zimowego w roku akademickim 2018/2019

W załączonych plikach zamieszczono informację o organizacji semestru zimowego:

Organizacja semestru letniego i procesu dyplomowania w roku akademickim 2017/2018

Załączony plik zawiera organizację semestru letniego i procesu dyplomowania

Ważne informacje przed zjazdem nr 1 dla słuchaczy Studiów Podyplomowych: "Technologia Materiałów Wybuchowych"

Trwa rekrutacja do projektu „Biuro Karier Studenckich - laboratorium kompetencji odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa”

W ramach projektu eksperci rynku pracy oraz ds. przedsiębiorczości przygotują studentów do rozpoczęcia i rozwijania dopasowanej do ich predyspozycji kariery zawodowej.

Oferujemy:

• Matrycę Kariery – platformę internetową służącą do samodzielnego pomiaru kompetencji
  • Spotkania z doradcą zawodowym i Coaching Kariery – wsparcie w świadomym budowaniu Twojej ścieżki kariery, konsultację CV, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej z Twoim przyszłym pracodawcą
  • Warsztaty – w celu uzupełnienia brakujących kompetencji
  • Doradztwo ds. przedsiębiorczości i Konkurs Mój Pomysł na Biznes – jeżeli jesteś zainteresowany własną działalnością gospodarczą

Projekt skierowany jest do studentów 6-7 semestru I stopnia i 2-3 semestru II stopnia w Politechnice Śląskiej.

Spotkania z doradcą zawodowym będą indywidualne i dopasowane do czasu którym dysponujesz.

„Laboratorium kompetencji” to pomoc w znalezieniu pracy na miarę Twoich potrzeb, możliwości i oczekiwań.

Zostań uczestnikiem naszego projektu!

Szczegóły dla zainteresowanych:
Biuro Karier Studenckich