Fotografia kontaktu
prof. dr hab. inż.Andrzej
GierczyckiUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 2770Andrzej.Gierczycki@polsl.pl187
prof. dr hab. inż.Andrzej
JarzębskiUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 1461Andrzej.Jarzebski@polsl.pl180
prof. dr hab. inż.Piotr
SynowiecUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 2704Piotr.Synowiec@polsl.pl196
dr hab. inż.Janusz
WójcikUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 1405Janusz.Wojcik@polsl.pl184
dr hab. inż.Grzegorz
DzidoUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 1913Grzegorz.Dzido@polsl.pl195
dr hab. inż.Robert
KubicaUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 1905Robert.Kubica@polsl.pl173
/Wydzialy/RCh/RCh6/PublishingImages/Lemanowicz.jpgdr hab. inż.Marcin
LemanowiczUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 2832Marcin.Lemanowicz@polsl.pl198
dr hab. inż.Julita
Mrowiec-BiałońUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 2795Julita.Mrowiec-Bialon@polsl.pl189
dr hab. inż.Krzysztof
PiotrowskiUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 1636Krzysztof.Piotrowski@polsl.pl194
dr hab. inż.Katarzyna
SzymańskaUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 2783Katarzyna.Szymańska@polsl.pl190
dr inż.Jerzy
RaczekUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 1937Jerzy.Raczek@polsl.pl188
dr inż.Agata
MałysiakUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 2832Agata.Malysiak@polsl.pl198
dr inż.Wojciech
PudłoUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 1288Wojciech.Pudlo@polsl.pl175
dr inż.Krzysztof
KiragaUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 1905Krzysztof.Kiraga@polsl.pl174
dr inż.Alicja
KocurUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 2795Alicja.Kocur@polsl.pl189
dr inż.Wojciech
MokroszUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 1905Wojciech.Mokrosz@polsl.pl174a
dr inż.Magdalena
StecUżyj klawiszy SHIFT+ENTER, aby otworzyć menu (nowe okno)
+48 32 237 1922magdalena.stec@polsl.pl177
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Lista pracowników naukowo-dydaktycznych