21 grudnia 2020
Ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę magisterską dotyczącą zastosowania metod obliczeniowych do symulacji procesów cieplno-przepływowych

Celem konkursu jest promocja osiagnięć studentów w zakresie zastosowań technik obliczeniowych w szeroko rozumianej technice cieplnej.

Łączna pula nagród wynosi ok. 10 000 zł.

Na konkurs można składać prace dyplomowe obronione między 1 I 2020 a 31 XII 2020, napisane w języku polskim lub angielskim.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie www.itc.polsl.pl/konkurs

Komunikat zawiera załącznikikonkurs_plakat_2020.pdf

Wiadomość utworzona: 21 grudnia 2020 13:29, autor: Jacek Kocurek