13 listopada 2020
Program BioLAB 2021-2021: Rekrutacja otwarta!

Program BioLAB umożliwia odbycie rocznego stażu badawczego w laboratorium znajdującym się w jednej z czterech instytucji w USA studentom studiów magisterskich oraz doktoranckich nauk biologiczno-chemicznych i medycznych:

• University of Virginia, Charlottesville
  • University of Chicago, Chicago
  • University of Texas: Southwestern Medical Center, Dallas
  • Oklahoma Medical Research Foundation, Oklahoma City

Podczas stażu studenci prowadzą samodzielne badania w nowoczesnych laboratoriach, których wyniki często są publikowane w recenzowanych czasopismach naukowych. Oprócz tego biorą aktywny udział w życiu amerykańskiej uczelni, uczestniczą w seminariach, wykładach gościnnych oraz poznają amerykańską kulturę. W niektórych przypadkach mają również możliwość wykorzystania wyników badań do pracy magisterskiej/doktorskiej w uczelni macierzystej.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej programu BioLAB: https://fulbright.edu.pl/biolab/

Spotkanie promocyjno-informacyjne odbędzie 3 grudnia o godzinie 18:00. Link do spotkania zostanie udostępniony zainteresowanym osobom.

Wiadomość utworzona: 13 listopada 2020 07:39, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego